Güvenli ve Temiz

 

Uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak olan ahşap, zemin kaplamada kullanıldığında sağlık ve temizlik olarak avantaj sağlar. Doğal ahşap ile üretilen parke düzenli bakımı yapıldığı takdirde uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyacak ve size sağlıklı bir yaşam ortamı sunacaktır. Doğal ahşap parke sağlığa hiçbir zararı olmayan bir maddedir ve evin zeminden nefes almasını sağlayarak bir çok hastalığın da önüne geçer.

 

Lamine parkenin insan sağlığına faydalı olması sırf ağaç malzemeden olmasından dolayı olsa da, ahşabın insan elektriğini dengeleme özelliği parkeyi sağlıklı yapan özellikleri arasındadır. İnsana pozitif enerji veren ağaç malzeme özelliği nedeniyle sağlıklı olan parkeler tercih olarak ilk sırada yer almalıdır.

 

Tamamen doğal olan lamine parkelerin içerisinde sağlığa zararlı maddeler bulunmuyor ayrıca ahşap, insan vücudundaki elektriği ciddi ölçüde emiyor.


Vücudumuzda bulunan negatif enerjiyi, stresi çıplak ayakla toprağa basmışçasına vücudumuzdan transfer eden ahşap, dekorasyonu görsel anlamda desteklemenin yanında sağlığımız açısından da ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.